Tüm olmayan parça eşyaların taşınması parça eşya taşıma adını alır. taşımacılık hizmetlerine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede parça eşyalarınız için ekstra ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.

Eşyalar taşınırken en az bir araç dolusu olması gerekir. Ancak kimi zaman taşınması gereken eşyalar birkaç parça olabilir. Bu durumda da yine bir araç ücreti ödemeniz gerekir. Parsiyel taşıma sayesinde küçük parçalarınız için büyük ödemeler yapmanıza gerek kalmaz. Sizinle aynı hat üzerinde eşya taşıması gerçekleştirmek kişiler ile aynı araç içerisinde eşyalarınız taşınır.

parça eşya taşıma
parça eşya taşıma

İzmir Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Firmamız ile iletişime geçerek parça eşyalarınızı da uygun fiyat seçenekleri ile taşıtabilirsiniz. Bunun için İzmir parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamıza eşya bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Hangi güzergâh üzerinde ne kadar eşya taşımak istediğinizi bize bildirirsiniz. Firmamız da bu tür konularda sizinle aynı durumda olan kişiler ile sizin eşyalarınızı birleştirir. Böylece farklı kişilere ait parça eşyalar bir araya getirilir ve taşınır.

Sizin gibi parça eşya olmayan tam taşımacılık işlemleri isteyen kişiler ile de sizin eşyalarınız taşınır. Sadece firmamız hizmetlerine ulaşmanız tüm avantajlardan yararlanmanızı sağlar.

İzmir Parsiyel Taşıma Hizmetleri Fiyatları

Eşyalarınızın büyüklüğü kadar ödeme İzmir parsiyel taşıma hizmeti ile size sunulur. Bu sayede de fazla ödemelerden kurtulabilirsiniz. Eşyalarınızın hangi mesafe arasında taşınacağı da fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Kaliteli ve güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınmasında firmamız size hizmet sağlar.