izmir ilhan nakliyat
izmir ilhan nakliyat

Hakkımızda; İzmir evden eve nakliyat olarak evden eve nakliye ve taşıma hizmetinde birçok ev taşımacılığı nakliyesini gerçekleştiren firmamızın nakliyat hizmet alanında da birçok başarılı hizmeti olmuş, Türkiye genelinde evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık, şehirler arası nakliyat ‘ta liderliğini kanıtlamıştır. Hukuk ve yasalar dahilinde bütün yetki izin belgelerine sahip firmamızın sizlere yasal bir süreçte hizmet verdiği, bu hizmetin kalitesin, daim kılmak için çalışmalarını genişlettiği bilinmektedir.

hakkımızda
hakkımızda

Hakkımızda; İzmir İlhan Nakliyat

Hakkımızda;  İzmir ilhan nakliyat  başta kurumsal taşımacılık, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, İzmir nakliyat ve Türkiye genelinde şehirler arası nakliyat için tüm ekip, ekipman ve araçlara sahip firmamızın kendisini sürekli geliştirmekte olduğu da anlaşılmaktadır. Firmamız ile eşyalarınızı güvenli taşıma garantisi altında taşıtacağınızın, huzurunuz kaçmadan sıkılmadan aldığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisinide veriyoruz, Sizde günün 24 saati sizlerin taleplerini iletmeniz için profesyonel ve işinde uzman personelimizi arayabllir nasıl bir hizmet alacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ambalajlama 8

Evden Eve Eşya Taşımacılığı

Son yıllarda asansörlü araçlarla gerçekleştirilen evden eve eşya taşımacılığı na farklı bir boyut kazanmış durumda. Eskiye oranla çok daha hızlı ve güvenliği taşımacılığı hedefleyen kuruluşumuz tüm teknolojik imkânlarını kullanarak siz değerli müşterilerinin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Evden eve taşımacılık haricinde şehir içi veya şehirlerarası tüm nakliye hizmetlerinde profesyonel kuruluş olan firmamız bugüne kadar müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı bilmiştir.

Ayrıca diğer hizmetlerimizden olan parça eşya taşıma veya eşya depolama talepleriniz şirketimiz tarafından en üst düzeyde karşılanmakta ve müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Ücretsiz ekspertizin yanı sıra olası hasarlara karşı firmamız eşyalarınızı yüksek bedelli olarak sigortalamaktadır.