İzmir eşya depolama hizmeti verilecek eşya evde mutlaka gruplandırılmalıdır. Sarım ambalaj malzemesi eşyaya ve depolama süresine göre uygulanmalıdır. Depoların sel su ve yangına karşı mutlaka sigortalı olmalıdır. Depolar zemin üstü havadar olmalıdır.

izmir eşya depolama

İzmir Eşya Depolama Da Öncelikler

Müşteri eşyasını istediği zaman ziyaret etmeli ve firma gerekli koşuları oluşturmalı araç vs. yanıcı ve akıcı eşyalara depolarda mutlaka özel bir bölüm oluşturulmalı ve eşyadan en az 5m uzaklıkta olmalı. Depolanan eşyanın a’dan z’ye listesi oluşturmalı ve ambar teslim fişi karşılıklı imzalanmalıdır. Ekonomik İzmir eşya depolama hizmeti yanında depolama süresi sonunda adrese nakliye hizmeti ile teslimat firmamızca yapılmaktadır.

Asıl eşya sahibi dışındaki kişilere vekalet olmadan teslimat yapılmaz. Teslim alacak eşya sahibinin 3 gün önceden firmamıza bilgi vermesi şehir içi nakliyatın ayarlanması için randevu alınması, Aylık belirlenen kira bedelinin düzenli olarak ödenmesi gerekmektedir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

İzmir Ev Eşyası Depolama

İzmir ev eşyası depolama hizmetleri evinde fazla eşyası olan ve evinin dar ve uygunsuz oluşundan dolayı eşyalarını koyacak yer bulamayanlar için verilmiş bir hizmettir. İnsanlar böylece eşyalarını depo ettirerek evlerinde yer açılmasına zemin hazırlar ve evlerinde kullanım rahatlığı yaşarlar. Diledikleri zamanda uygun araçlarla eşyaları evlerine teslim edilir.

İzmir depolama hizmetleri İzmir il civarında eşyalarının güvenli şekilde bir depoda geçici süre tutulmasını muhafazasını isteyenlere depolama hizmeti sunarak çözümler sunmuştur.. Buradakiler eşyalarını bu firmanın uygun gördüğü depolarda saklayarak istedikleri zaman firmanın eşyalarını teslim etmesiyle bu hizmetten en iyi şekilde yaralanırlar. Diledikleri zamanda eşyalarını gerek internet ortamında gerek bizzat yerine gidip görerek kontrol edebilirler.

Ambalajlama 5
Ambalajlama 5

İzmir Eşya Depolama Firmaları

İzmir eşya depolama firmaları sayesinde bu civarda oturanlar eşyaları ve evleri konusunda çözüme kavuşmuşlar ve büyük rahatlık sağlamışlardır. Firmanın bünyesindeki özel araçlar sayesinde eşyalarını diledikleri vakit teslim alama özelliğiyle de eşyaları konusunda içlerinde güven oluşmuştur. Bu hizmetle eşyalarınız ve eviniz konusunda büyük destek almış olursunuz. Kullanım alanınız genişlemiş, eşyalarınızda kalabalıktan kurtulmuş olur.

İzmir Eşya Depolama Şirketleri

İzmir eşya depolama şirketleri ile eviniz de siz de güven içinde olursunuz. Bünyesindeki araçlarla dağıtım konusunda da zorluk çekmeyerek bir çok alanda rahatlık sunan bu hizmet işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Bizlere verilen bu hizmet sayesinde evimiz ve eşyalarımız için en güvenilir bir ortam sağlanmış olur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir