Aliağa asansörlü taşıma tüm bölgelere taşımacılık yapmanızı mümkün kılan alanında uzman kadrosu ile hizmetinizde bulunan bir nakliye firmasıdır. Son yıllarda yüksek katta binaların artış göstermesi ile birlikte asansörlü taşıma yaygın hale gelmiştir.

aliağa asansörlü taşıma
aliağa asansörlü taşıma

Aliağa Asansörlü Taşımacılık

Binalarda yapılan asansörlerin eşya taşımacılığına uygun olmaması asansör taşımacılığına olan talebi daha da arttırmıştır. Asansör taşımacılığının avantaları şunlardır;

  • Eşyaların merdivenlerden indirilirken bir hasara uğramasının önüne geçilir.
  • Eşya taşıyan kişilerin ağır eşyaları taşımaları esnasında herhangi bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalmalarına engel olur.
  • Asansörlü taşıma ağır eşyaların kısa sürede araca yüklenmesini sağlar.
  • Eşyalar daha hızlı araca yükleneceği için taşınma sürecinin kısa sürede bitmesi söz konusudur.

Asansörlü taşıma esnasında beyaz eşyalar sarsılmayacağı için bozulma riski daha az olur. Aliağa asansörlü taşıma her türlü ev ya da ofis eşyalarının taşınmasında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bunun için öncelikle firma ile irtibat kurup ön görüşme yapmalısınız.

izmir asansörlü taşıma
izmir asansörlü taşıma

Aliağa Asansörlü Nakliyat Taşımacılık Şirketleri

Aliağa asansörlü nakliyat firma yetkilisi sizin belirleyeceğiniz bir adreste ön görüşme yaparak eşyaların tespitini yapar. Ön görüşme esnasında eşya tespiti yapılması taşınma sırasında bir problem ile karşılaşılmasının önüne geçileceği için önemli bir adımdır. Daha sonra ortak bir gün belirlenerek o günde asansör ile birlikte taşıma ekibi gelir. Asansörün tam olarak nereye kurulacağı da ön görüşme esnasında belirlenen konulardandır.

izmir ilhan nakliyat
izmir ilhan nakliyat

Aliağa Asansörlü Evden Eve Taşıma

Aliağa asansörlü evden eve taşıma tüm bölgelere taşıma yapabilen kaliteden ödün vermeyen bir kuruluştur. Taşımacılık esnasında asansör kullanımı oldukça pratik bir yöntem olsa da bazı riskleri bulunmaktadır. Asansör kullanımı esnasında risklerden en önemlisi iş güvenliği hususunda gerekli tedbirlerin alınıp alınmamasıdır. Eğer iş güvenliği tedbirleri alınmazsa insan sağlığını tehdit eden kazalar olabilir.

Aliağa Asansörlü Taşımacılık

Devlet bu konuda gerekli denetimleri düzenli bir şekilde yapmaktadır. Ancak bazı firmalar masraftan kaçmak için bu önlemleri almayabilir. Aliağa asansör taşıma ‘cılığı yapacak olan firmaya gerekli olan evrakları alıp almadıklarını sormanız gerekmektedir. Bu hususta zafiyeti bulunan İzmir nakliyat firmaları ile anlaşma yaparken dikkatli olmalısınız. Ayrıca asansörlü taşıma esnasında belirtilen sınırdan daha fazla yük asansöre yüklenmemelidir..

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir