Balçova evden eve nakliyat hizmetlerinde vizyonu, tecrübesi ve çözüm odaklı çalışmalarıyla firmamız sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Taşınma süreci ister bireysel, ister kurumsal olsun yorucu ve meşakkatli, bir o kadar da gerilimlidir.

balcova-evden-eve-nakliyat
balcova-evden-eve-nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşınma hazırlıklarında insanlar en çok taşınma sırasında eşyalarının kaybolması, zarar görmesi ve nakliyat firmasının işini düzgün yapmamasından kaynaklanan manevi, maddi ve zaman kayıplarından korkarlar. Firma seçiminde bu yüzden çok dikkatli davranılması gerekmektedir. İzmir, Balçova’daki ve Türkiye çapındaki kaliteli ve titiz nakliyat hizmetleriyle tanınan firmamızın profesyonel olarak kabul edilmesinin nedenleri şunlardır:

 • Güveniliriz.
 • Sorumlu ve sağduyuluyuz. Kaliteden asla vazgeçmeyiz.
 • Taşınma öncesi eşyalarınızla ilgili bilgi alır ücretsiz eksper göndeririz.
 • Sözleşme imzalarız. Sigortalı taşımacılık yaparız.
 • Bir internet sitemiz var.
 • Rakiplerimiz hakkında karalama politikasından uzak dururuz.
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.
 • Garantili, hasarsız, süratli taşımacılık yaparız.
 • Teknolojiye paralel hizmetler sunarız.
 • Bilgili, iş bilir, saygılı, seri elemanlara sahibiz.
 • Nakliyat yetki belgelerimiz mevcuttur.
izmir asansörlü taşıma
izmir asansörlü taşıma

Balçova evden eve nakliyat hizmetleri veren firmalar arasında hızla büyüyen ve emekleriyle büyümeye mütemadiyen devam eden ve komple taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, bu büyümeyi başarılarına borçludur. Başarılarını da sunduğu kaliteli hizmetlere borçludur.

Balçova Nakliyat Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Firmamızın amacı müşterilerini taşınma telaşından kurtarmak ve onlara rahat bir nefes aldırmaktır. Elemanlarının bilinçli ve güler yüzlü, araçlarının da uygun ve donanımlı olmaları konusunda büyük bir titizlik gösterir. Evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası her türlü nakliyat, kurumsal nakliyat, parça eşya taşımacılığı, ofis ve işyeri nakliyatı, asansörlü taşımacılık ve depolama gibi her biri kritik öneme sahip taşımacılık işlemlerinde daima özelleştirme ve operasyonel esnekliğe önem verir.

Müşterilerine özel sunduğu taşınma planlarıyla, daima her Balçova nakliyat asansörlü taşıma  hizmetinden yüzünün akıyla çıkmıştır.  Firmamız müşterisini dinler ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt vermek için çaba sarf eder. Nakliyat ihtiyaçlarınızda firmamız eşyalarınızla birlikte hem omuzlarınızdaki hem de aklınızdaki taşınma yükünü alıp götürür.

ilhan nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Balçova nakliyat hizmetlerinde, nakliye sürecinin başında insanların merak ettikleri konulardan biri de fiyatlandırmanın nasıl yapılacağıdır. Nakliyat hizmetinde ücretlendirme müşteri ihtiyaç ve şartlara göre yapılmaktadır.

Örneğin, eşya sayısı fiyatı etkileyen unsurlardandır. Taşınma sürecinde kaç elemanın hizmet edeceği, müşterinin almak istediği hizmetler, asansörlü taşıma sisteminin kullanılıp kullanılmaması gerektiği, eski ve yeni ev, eski ve yeni işyeri vb. arasındaki mesafe, eski ve yeni evin, eski ve yeni işyerinin vb. kaçıncı katta oldukları ücret hesabının yapılmasında kullanılan faktörlerdir.

Balçova Evden Eve Nakliyat Nakliye Şirketleri

Balçova evden eve nakliyat nakliyat nakliye şirketleri ‘nin eksper hizmetleri sayesinde ücretlendirme, taşınmanın başında belirlenip müşteriye net bir rakam sunulabilmektedir. Profesyonel nakliyat firmalarında karşılıklı tüm detaylar konuşulduktan sonra anlaşma yapılır. Profesyonel firmayla çalışmanın avantajlarından biri de budur.  İş bitiminde asla sürpriz fiyatlandırmaya maruz kalmazsınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir